Yöretat http://www.yoretat.com Taze Temiz Leziz Mon, 17 Aug 2020 02:40:04 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.6 http://www.yoretat.com/wp-content/uploads/2020/06/cropped-icon-32x32.png Yöretat http://www.yoretat.com 32 32 Organik Meyve Suyu Glass Juice http://www.yoretat.com/organik-meyve-suyu-glass-juice Mon, 17 Aug 2020 02:23:37 +0000 http://www.yoretat.com/?p=882 %100 organik meyve suyu ve şerbeti markası Glass Juice ile sağlıklı gıda alanında yeniliklere imza atan Yöretat; tamamen organik meyvelerle üretilen şerbet çeşitlerini sofranıza sunuyor. Mevsiminde toplanan meyveler kimyasal kalıntı analizinden geçiyor ve ardından soğuk sıkım yöntemi ile şişelere dolduruluyor. Titiz kontrollerden geçerek vitamin ve minerallerini kaybetmeden siz değerli tüketicilere ulaşıyor.

Koruyucu, Tatlandırıcı, Renklendirici ve Katkı Maddesi Yok

Tamamen doğal meyvelerle hazırlanmış Glass Juice meyve sularına ve şerbetlerine sofranızda yer açın! Sağlığınız kadar damak tadına da önem veriyorsanız doğanın en lezzetli meyvelerinden elde edilen şerbetler ve organik meyve suları yeni favoriniz olabilir. Sofralarda doğal, sağlıklı ve lezzetli yiyecek ve içeceklere yer verenler için Yöretat güvencesiyle üretilen Glass Juice çok yakında seçkin marketlerde..!

]]>
Türkiye Finans Bankası Hurma Kampanyası http://www.yoretat.com/turkiye-finans-hurma-kampanyasi Sun, 10 May 2020 10:17:00 +0000 http://demo2.steelthemes.com/gardenhub/?p=182 ​​​İftar Sofralarınız Hurma ile Tatlansın hurmashop.com’dan 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinize %10 İndirim ve Kuru Meyve Paketi Hediye

Türkiye Finans Mobil veya İnternet Şube’sine giriş yapın hurmashop.com’dan yapacağınız iftar sofralarınızın vazgeçilmezi olan 100 TL ve üzeri hurma alışverişlerinizde %10 indirim ve hediye Kuru Meyve Paketi kazanın. Lezzetli hurmalar ile sofralarınızda Ramazan ayının bereketini yaşayın.

İndirim Kodumu Nasıl Alabilirim?
İndirim kodunuzu Türkiye Finans Mobil Şube ve İnternet Şubesinde bulunan “Kampanyalar” alanında bulabilirsiniz.

İndirim Kodumu Nasıl Kullanabilirim?
Kampanyadan yararlanmak için Hurmashop.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde satın alacağınız ürün ya da ürünleri alışveriş sepetinize ekledikten sonra “Alışveriş Sepetim” sayfasında bulunan “Kupon Kodu Kullan” alanına indirim kodunuzu girip “Kuponu Kullan” butonuna tıklamanız ve ödemenizi Türkiye Finans Katılım Bankası’na ait banka ya da ​kredi kartları ile yapmanız gerekmektedir.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya kapsamında Türkiye Finans Mobil Şube veya İnternet Şubesine giriş yapan müşterilerimiz “Kampanyalar” sayfasında bulunan indirim kodu ile www.hurmashop.com ’da geçerli 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %10 indirim ve Kuru Meyve Paketi kazanacaktır.
 • İndirim kodundan faydalanılabilmesi için ödemenin Türkiye Finans Katılım Bankası’na ait banka ya da kredi Kartları ile yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerimiz kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
 • Kampanya kodu kampanya süresi boyunca her ​alışverişte yalnızca bir kez kullanılabilir.
 • %10 indirim kampanyasından faydalanmak için satın alacağınız ürün ya da ürünleri alışveriş sepetinize ekledikten sonra “Alışveriş Sepetim” sayfasında bulunan “Kupon Kodu Kullan” alanına aldığınız indirim kodunu girip “Kuponu Kullan” butonuna tıklamanız gereklidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için alınan kodun aynı anda ya da aynı günde kullanılması zorunlu değildir.
 • Bu kampanya firmanın diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya kodları paraya çevrilemez.
 • Gönderimler hurmashop.com’​un gönderim yaptığı iller için geçerlidir.
 • İade durumunda indirim tutarı iade olarak yansıtılmaz, indirim kodu daha sonra tekrar kullanılamaz.
 • hurmashop.com’un özel günlerde yaşayacakları yoğunluk sebebiyle oluşabilecek teslimat gecikmelerinden Türkiye Finans Katılım Bankası sorumlu değildir.
 • Ürünlerin bedeli, teslimdeki kusur ve değişiklikler, gecikme veya kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar, iade, değişim, ayıp gibi hususlar nedeniyle Türkiye Finans Katılım Bankası‘nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

]]>
Yöretat’tan “Bu günler geçer” Kampanyası http://www.yoretat.com/bu-gunler-gecer http://www.yoretat.com/bu-gunler-gecer#respond Tue, 03 Mar 2020 10:15:00 +0000 http://demo2.steelthemes.com/gardenhub/?p=180 Doğal gıdanın envai türünü sofralara ulaştıran Yöretat’ın 40 yıllık uzmanlığıyla geliştirdiği yeni ürünler, Koronavirüs’le savaş noktasında tüketicisine destek vermek üzere satışa sunuldu. Figsmix Zeytincir ve Kestane Balı karışımları bunlardan bir kaçı…

Koronavirüs salgını nedeniyle birbirimizden uzak kaldığımız şu günlerde herkese umut veren kampanyasında Yöretatk, sarılamasak da sevildiğimizi, kalabalıklara giremesek de yalnız olmadığımızı, el sıkışamasak da önemsendiğimizi vurguluyor.

Tedbiri elden bırakmamak gerektiğinin de hatırlatıldığı uyarılarda, hurma balı ile tatlandırılan ürünlerin tek kullanımlık, hijyenik, pratik ambalajda sunulduğu, %100 natural hurma şırası içerdiğinin de altı çiziliyor. Yöretat ürünlerine herkesin kolayca ulaşması için Hurma Shop ve İncir Pazarı e-ticaret sitelerinde satışa sunulduğu da belirtiliyor.

]]>
http://www.yoretat.com/bu-gunler-gecer/feed 0
Yöretat Ürünleri Tarım Kredi Marketlerinde http://www.yoretat.com/yoretat-urunleri-tarim-kredi-marketlerde Sun, 01 Apr 2018 10:14:34 +0000 http://demo2.steelthemes.com/gardenhub/?p=178 Yöretat ürünleri Nuteral markası ile Tarım Kredi Kooperatifleri Market stantlarında satışa sunuldu. Yoğun ilgi gören Nuteral markalı ürünler, Türkiye’nin değişik illerinde yüzü aşkın şubesi bulunan Tarım Kredi Marketlerinde..

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi’nin açtığı marketler ve kooperatifler ile ilgili özel açıklamalarda bulundu.

Poyraz, Türkiye genelinde bin 622 kooperatifte temel gıda ürünlerine vatandaşın ulaşabileceğini söyledi. Şu ana kadar açılan 85 Tarım Kredi Kooperatif Market aracılığı ile de alınabileceğini dile getirdi.

İşte Fahrettin Poyraz’ın Tarım Kredi Market ve Kooperatiflerle ilgili yaptığı açıklama

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri olarak ortaklarımızdan aldığımız doğal ve kaliteli ürünleri kendi tesislerimizde işleyerek veya işleterek kooperatiflerimizin yanı sıra Kooperatif Marketlerimiz aracılığı ile tüketicilere ulaştırıyoruz.

İştirakimiz Tarım Kredi Birlik Tarım Ürünleri AŞ (TK Birlik) bünyesinde kurulan Tarım Kredi Kooperatif Marketler ile çiftçimizin alın teri karşılığı ürünlerin doğrudan tüketiciyle buluşturabilmesini hedefliyoruz. Üreticimizin hakkını koruduğumuz gibi tüketicinin de hakkını koruyarak ucuz, kaliteli ve doğal ürüne ulaşmasını sağladığımız, kaliteli ürünlerin hesaplı fiyatlara satışa sunulduğu marketlerimizde diğer çiftçi kooperatiflerinin ürünleri de yer alıyor.

Çiftçilerimizden alınan doğal ürünler, TK Birlik’e ait tesislerde uluslararası standartlarda işlenerek, halkımıza ekonomik, kaliteli ve doğal gıda tüketim imkanı sunulmaktadır. Bu tesislerin yanı sıra piyasada düşük kapasitede çalışan sanayi işletmeleri ile de işbirliği yaparak yüksek standartlarda mamul madde haline getiriyoruz.

Üretimde devamlılığı sağlarken, tüketicilerin de kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşması açısından bir denge unsuru olarak gördüğümüz Kooperatif Marketlerin amacı özel sektörle rekabet etmek değil, vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerin piyasaya tedarikini sağlamaktır.

İlk şubesini 2017’de açtığımız Kooperatif Marketlerimiz, tüketicilere daha yaygın bir ağ ile hizmet sunabilmek adına yurt genelinde şube sayısını artırmaya devam etmektedir. Türkiye genelinde Tarım Kredi Kooperatif Marketler bugün 85’e ulaşan şubesiyle vatandaşlarımızın hizmetindedir.

Ayrıca üreticilerin ürünlerinin son tüketiciyle buluşabilmesi için ulusal market zincirleriyle de ticari işbirliği yapılmaktadır. Geçen yıl üreticilerden yaklaşık 140 bin ton ürün 275 milyon lira bedelle alınarak ulusal zincir marketler ve Tarım Kredi Birlik AŞ’ye sevk edilmiştir. Bu yıl için yaş meyve ve sebze alım hedefimiz ise 400 bin tondur.

Kurumumuz aynı zamanda Kooperatifler aracılığıyla çiftçilerimizden arpa, buğday, mısır, ayçiçeği, çeltik, yaş sebze ve kuru üzüm gibi ürünler başta olmak üzere en az 300 çeşit tarımsal ürünün piyasa fiyatlarından alımını yapmaktadır. Çiftçilerimizden aldığımız doğal ve kaliteli ürünleri Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin yanı sıra yurt geneline yayılan Kooperatiflerimiz aracılığıyla tüketicilere ulaştırıyoruz. Vatandaşlarımız bugün temel gıda ürünleri ve tüketim maddelerine, 1.622 Kooperatifimiz ve 85 Tarım Kredi Kooperatif Market aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilmektedir.

]]>